В наявності

Підлогові ваги Beurer BF 400 Line black

Код: т46634
1 589 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Товста скляна платформа

Підлогові ваги Beurer BF 400 Line black зроблені у вигляді квадратної пласкої платформи зі скла, товщина якого становить 8 мм. Такий варіант дизайну виглядає чудово: скло стійко до зносу, має стильну фактуру, легко очищається. Збільшена товщина скляного шару стала запорукою міцності платформи і збереження важливих електронних механізмів ваг.

Велика максимальна вага

Перед вами техніка, здатна точно заміряти досить велику вагу, яку здатні зафіксувати не всі підлогові побутові моделі - 200 кг. За рахунок міцності і надійності конструкції вони легко витримують навіть таку масу, не наражаючись зайвому тиску, на відміну від більш простих моделей, які не можуть зважувати людей з такою масою тіла. Якщо допустима вага перевищена, відповідний індикатор повідомить вас про перевантаження, що вельми зручно в застосуванні на практиці.

Діагностичні вимірювання

Крім вимірювання ваги, техніка також робить повний діагностичний звід з поясненнями за такими параметрами: зміст кісткової маси, жиру, води, м'язової маси. Також перед вами виводяться дані за кількістю калорій, вимірювання індексу маси тіла, швидкості обміну речовин. Великий дисплей з великими цифрами допоможе в зручному режимі вивчити всю представлену інформацію.

Система запам'ятовування результатів

Функція пам'яті розрахована на 10 осередків, тому зафіксувати результати обчислень можна на цілу групу людей, що дасть вам можливість відстежувати постійний прогрес - свій та інших.

Автоматичне відключення

Ваги мають систему автоматичного відключення, яка робить їх вельми самостійними - від вас не потрібно ніяких дій, тому що після робочого циклу техніка відключиться сама, тим самим заощадивши заряд елементів живлення.
Купити підлогові ваги Beurer BF 400 Line black Ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Beurer
Категорія товару Ваги
Тип Електронні
Колір Black
Додаткові характеристики
Гарантія 12 місяців
Розміри та вага
Розміри 2.8 х 31 х 31 см

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Підлогові ваги Beurer BF 400 Line black
1 589 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари