В наявності

Підлогові ваги Beurer BF 720

Код: т46638
2 219 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Діагностичні ваги

Підлогові ваги Beurer BF 720 представлені у вигляді класичної конструкції плоскої форми. Вони добре продумані щодо своїх функцій і ергономіки. Всередині вбудовані тонкі нержавіючі електроди, які посилають сигнал, щоб просканувати тіло і зафіксувати потрібні параметри. Такі ваги показують не тільки вагу людини, але і співвідношення жирової, кісткової, м'язової мас і рідини в організмі.

Додаткові функції

Розрахунок індексу маси тіла, індикація калорій і швидкості обміну речовин стали допоміжним функціоналом, який допоможе вам у рекомендаціях щодо здорового способу життя і правильного харчування.

Підтримка опції Bluetooth

Підключення до смартфону або іншим гаджетам за допомогою Bluetooth відкриває перед вами по істині безмежні можливості, які надані в додатку beurer HealthManager. Безкоштовний доступ до функцій дозволить вам скорегувати окремі параметри, щоб отримати тіло своєї мрії.

Зручний великий дисплей

На поверхні платформи розташовується екран, який показує всі основні виміри, отримані в процесі зважування. Цифри великі і чітко структуровані, тому ви навіть з висоти власного зросту з легкістю їх роздивіться.

Функціонал пам'яті результатів

Дана модель має опцію запам'ятовування, розраховану на профілі 8 осіб. Стільки осередків пам'яті дозволить всій родині стежити за своїми змінами, постійно коригуючи те, що потрібно. Відстеження динаміки мотивує ще більше працювати над собою.

Запуск Quick Start

Система швидкого запуску Quick Start передбачає просту активацію пристрою, яка відбувається після того, як ви стаєте ногами на платформу. Такого прикладеного зусилля зазвичай досить для того, щоб платформа прийшла в дію.

Велика вантажопідйомність

Варто зауважити, що серед інших достоїнств моделі не останнє місце займає той факт, що ваги можуть витримувати вагу до 180 кг. Це дозволить будь-яким категоріям споживачів використовувати їх для своїх цілей.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Beurer
Категорія товару Ваги
Тип Електронні
Колір Black
Матеріал платформи Скло
Додаткові характеристики
Максимальне навантаження 160 - 180 кг
Точність вимірювання 0.1 кг
Діагностичні вимірювання індексу маси тіла, оптимальної ваги, протеїнів/білка, частка жирової тканини, частка кісткової маси, частка м'язової маси
Гарантія 12 місяців
Розміри та вага
Розміри 300 х 300 х 25 мм

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Підлогові ваги Beurer BF 720
2 219 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари