В наявності

Ваги підлогові електронні Gelius Zero 2 Fat GP-BFS002 White

Код: т50394
699 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Розумні підлогові ваги Gelius Floor Scales Zero 2 Fat - ваш асистент в процесі приведення свого тіла в порядок. Насичений функціонал пристрою дозволяє не тільки стежити за банальною динамікою ваги, а й в деталях аналізувати показники окремих складових вашого організму.

Деталізований звіт допоможе вам вибрати правильний вектор в фіз навантаженнях, підбору дієти, тим самим результат ваших зусиль не змусить себе довго чекати. Досягати нових цілей з Floor Scales Zero 2 Fat стало набагато простіше.

Багатство функціоналу розумних ваг обумовлено багатьма видами аналізів вашого тіла за одне зважування. Це не тільки вага, а й кісткова маса, м'язова маса, білок, вода в організмі, рівень жиру в організмі, вік тіла, підшкірний жир. Так само BMR, BMI, LBM.

Комплексне зважування проводиться дуже швидко, завдяки чому ви отримуєте оперативну інформацію в будь-який час для порівняння і фіксування динаміки.

Всю інформацію ви можете отримати в додатку, просканувавши QR код на упаковці ваг і зв'язавжи їх з вашим смартфоном. У додатку доступні всі зміни в показниках за останні 30 днів, є окрема шкала з досягненнями по кожному аспекту організму. Стежити за шляхом свого розвитку можна в будь-який час зі свого телефону, що дуже зручно.

Матеріал ваг - загартоване скло, яке володіє міцністю і надійністю. Розумні ваги розміром 260х260х5мм витримують до 180кг ваги. На корпусі є інформативний дисплей з результатом зважування, який має підсвічування.

Купити розумні підлогові ваги Gelius Floor Scales Zero 2 Fat - значить досягати великих результатів і при цьому комфортно стежити за динамікою, сконцентрувавшись на самому процесі роботи над собою.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Gelius
Тип Електронні
Призначення Побутові
Колір Білий
Матеріал платформи Скло
Додаткові характеристики
Максимальне навантаження 160 - 180 кг
Точність вимірювання 0.1 кг
Діагностичні вимірювання індексу маси тіла, частка води, частка м'язової маси
Синхронізація з пристроями Так
Вбудована пам'ять Ні
Гарантія 12 місяців
Розміри та вага
Вага 1.1 кг
Розміри 26 х 26 х 1.5 см

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Ваги підлогові електронні Gelius Zero 2 Fat GP-BFS002 White
699 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари