Вертикальний відпарювач Philips ComfortTouch GC576/60

Немає в наявності

Вертикальний відпарювач Philips ComfortTouch GC576/60

ID ТОВАРУ: т38195
6 499 ₴

Деталі товару

Відпарювач Philips GC576/60
Ця модель ComfortTouch Advanced, яка дозволяє отримати ідеальний результат прасування за короткий час. Відмінна потужність пару та інноваційна технологія AirStretch гарантує відмінне розгладження будь-яких тканин. Легкий натяг тканини за рахунок делікатного всмоктування дозволяє безпечно та легко усувати усі загнуті смужки. Потужність відпарювачу становить 2200 Вт і регулюється 5-ю можливими рівнями. Стильний дизайн і додаткові аксесуари забезпечують усім для комфортного догляду за одягом.
 
Все необхідне для ідеального відпарювання

Відпарювач Philips GC576/60 простий в експлуатації та має все необхідне для ефективного догляду за одягом. Вертикальна зручна стильна стійка має спеціальне кріплення для вішака зі зручною функцією блокування. Стійка конструкція дозволяє прасувати речі, не турбуючись про те, що вішак впаде або буде хитатися. Спеціальна насадка для створення ідеальних складок для плісирування входить в комплектацію парової системи. А також щітка для грубої тканини. Використовуйте всі можливості для полегшення домашніх справ.

Технологія AirStretch — миттєвий результат

Ручний відпарювач Philips GC576/60 оснащений інноваційною фірмовою технологією AirStretch, яка допомагає досягти високої якості прасування максимально швидко. В основу даної новаторської технології лягла регульована потужність всмоктування. Акуратне натягування тканини дозволяє пару проникати глибше в структуру тканини, тим самим прискорюючи та покращуючи процес відпарювання одягу. Ви легко зможете доглядати за одягом однієї рукою, не притримуючи та поправляючи його. Чудовий результат за один рух.

Легке видалення накипу

Відпарювач Philips GC576/60 оснащений такою корисною функцією, як видалення накипу простим полосканням. Більше не потрібно шукати спосіб очищення парової системи від утвореного накипу. Просто скористайтеся фірмовою системою очищення та просто помийте резервуар. Екологічність приладу в дрібницях дозволяє бути йому максимально безпечним для використання. Шланг для подачі пари виготовлений з безпечного силікону та не містить ПВХ, тому абсолютно безпечний для здоров'я.

Продуктивність і безпека

Відпарювач Philips GC576/60 має парову пластину SmartFlow, яка рівномірно нагрівається оптимізованим потоком пари та підтримує постійну температуру. Таким чином, на тканині не з'являються плями води та структура тканини не постраждає. Для різних речей використовуйте 5 режимів потужності. Так ви отримаєте оптимальний найкращий результат для різних тканин. Пара високої температури знищує сторонні запахи та 99,9% бактерій. Якщо ви забули вимкнути відпарювач, не хвилюйтеся. При спустошенні резервуару він відключиться сам.

  • Виробник Philips
  • Тип Відпарювач
  • Оснащення Автоматичне вимкнення, Самоочищення від накипу, Регулятор подачі пару
  • Потужність, Вт 2200
  • Режими Постійна пара, Розбризкування
  • Колір Ivory
  • Гарантія 12 місяців

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук