В наявності

Випрямляч для волосся Saturn ST-HC0324

Код: т40370
319 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Стайлер-випрямляч

Представлений стайлер відноситься до випрямлячів, що має назву, по-простому, утюжок. Такі пристосування відмінно підходять для випрямлення волосся. Втім, застосовуючи правильну техніку, за їх допомогою можна відмінно завивати волосся, надаючи їм нарочито недбалий вигляд або навпаки - укладаючи акуратними локонами.

Керамічне покриття

Утюжок Saturn ST-HC0324 має дві взаїмнонаправлені пластини, які контактують в процесі роботи. Зроблені вони з кераміки. Такий матеріал має масу переваг в термічній роботі з волоссям: він швидко розігрівається, менше травмує волосся за рахунок підвищеного ковзання, здатний на довгу і продуктивну роботу.

Температурний вплив

Пристрій не має різноманітних температурних режимів - в стайлері Saturn ST-HC0324 він всього один. Це значно спростило конструкцію приладу, що посприяло його невисокій ціні. Робоча температура пристрою складає 190 градусів. Цей показник як раз дозволяє якісно обробити пасма і не перегріти їх. На рукояті приладу розташована переміщувана кнопка включення і виключення.

Система автоматичного вимкнення

Виробник передбачив аварійне спрацювання системи автоматичного вимкнення в разі перегріву пристрою. Випрямляч працює на високих температурних показниках, які іноді можуть призводити до перегріву внутрішніх частин пристрою. Щоб уникнути зіпсованої техніки і загрози електропроводці праска відключиться при перших ознаках перегріву.

Захищений шнур

Варто приділити увагу і якісній розробці основи шнура, яка розташовується на задній частині приладу. Укріплена основа з загнутим кутом сприяє правильному положенню дроту в процесі роботи і відсутності заломів.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Saturn
Колір Чорний
Технічні характеристики
Загальна потужність 30 Вт
Температурні режими 1
Покриття нагрівального елементу Кераміка
Насадки випрямляч
Код виробника ST-HC0324
Гарантія 12 місяців

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Випрямляч для волосся Saturn ST-HC0324
319 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари