В наявності

Випрямляч Remington S5901 Coconut Smooth

Код: т58221
1 969 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

ВИПРОМІНЮВАЧ COCONUT SMOOTH S5901

Створюйте гладкий стиль укладання за допомогою випрямляча Coconut Smooth з покращеним керамічним покриттям та мікрокондиціонерами на основі кокосу, для створення зачісок із захистом від завитків на весь день. Його швидкий 15-секундний час нагрівання означає, що вам ніколи не доведеться чекати, щоб почати укладання та відчути себе найкраще. Ви можете налаштувати температуру нагрівання відповідно до типу волосся, вибравши з 9 налаштувань температури до 230°C.

КЕРАМІЧНЕ ПОКРИТТЯ З КОКОСОВИМ ГОРІХОМ

Захистіть волосся від повсякденної вологості та насолоджуйтесь м'якими та гладкими результатами за допомогою випрямляча Coconut Smooth. Удосконалені пластини з керамічним покриттям та мікрокондиціонерами на основі кокосу згладжують волосся та забезпечують захист від завивки на весь день.

ШВИДКИЙ НАГРІВ

Коли справа доходить до початку роботи над своїм стилем, час не можна марнувати. Ось чому випрямляч Coconut Smooth був розроблений з функцією надшвидкого нагріву за 15 секунд, тому вам не потрібно чекати, щоб розпочати свій стайлінг.

ЦИФРОВА РЕГУЛЮВАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ

Випрямляч Coconut Smooth має налаштування температури для всіх типів волосся і дозволяє регулювати температуру відповідно до волосся. Використовуйте цифрове регулювання, щоб вибрати з 9 налаштувань температури до 230°C. Якщо у вас більш тонке волосся, яке потребує більш низької температури для випрямлення, або у вас густіше волосся, яким потрібно трохи додаткового тепла для випрямлення, ви завжди можете вибрати оптимальну температуру для створення вашого образу.

 

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Remington
Колір Рожевий
Особливості автовідключення, плаваючi пластини, цифровий дисплей, захист вiд перегрiву, обертання шнура на 360°
Технічні характеристики
Потужність 47 Вт
Температурні режими 9
Покриття нагрівального елементу Кераміка
Насадки випрямляч
Розміри та вага
Вага 600 г
Розміри 110 мм

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Випрямляч Remington S5901 Coconut Smooth
1 969 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари