В наявності

Wi-Fi роутер Xiaomi Mi WiFi Router 4A White

Код: т32728
899 ₴
Продавець:
S-DIGIT
4.9 (24 оцінки)
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Двоядерний процесор

128 МБ оперативної пам'яті

На відміну від всіх попередніх поколінь Wi-Fi-маршрутизаторів, Wi-Fi-роутер Xiaomi 4A Gigabit оснащений 128 МБ оперативної пам'яті. Гігабітний маршрутизатор обладнаний двоядерним процесором з частотою роботи 880 МГц.

Дуже швидка та стабільна передача даних

Гігабітний маршрутизатор 4A обладнаний чотирма всеспрямованими антенами (2 антени 6 дБи і 2 антени 5 дБі), і підтримує роботу на частотах 2,4 ГГц і 5 ГГц протокол IEEE 802.11AC. Така архітектура завжди забезпечуйте швидку передачу сигналу до 1167 Мбіт / с, широке охоплення та високу швидкість роботи.

2 порти LAN і 1 WAN перевершують звичайні пристрої Wi-Fi, це порти Giga-WAN і Giga-LAN - високошвидкісна локальна мережа, швидкість передачі даних до 1000 Мбіт / с, тобто кожну секунду буде передавати 1 мільярд біт. Крім того, завдяки функції зворотної підтримки Giga-LAN, популярні мережі 10 Мбіт / с Ethernet і 100 Мбіт / с Ethernet можуть бути підключені до магістралі Gigabit Ethernet.

Синхронізація з пристроями розумного будинку

Gigabit Router має можливість синхронізувати пристрої, які можуть підключатися до Wi-Fi у вашому розумному будинку. Через додаток MiWifi, всі вони автоматично підключаються до інтернету без необхідності вводити пароль.

Крім того, пристрій також інтернет протокол IPv6, покращуючи структуру маршрутизації, легко керуючи адресним простором, підвищуючи безпеку та можливості доступу.

Стильний дизайн і компактні габарити

Гігабітний маршрутизатор 4A - це простий, елегантний девайс з компактними розмірами 201 x 122 x 174 мм, завдяки яким його легко розміщувати та переміщати відповідно до робочого простору користувача.

Підсилювачі сигналу

Двохдіапазонний роутер Mi Wi-Fi 4A працює добре завдяки інтеграції бездротової мікросхеми Wi-Fi c PA підсилювачем потужності та LNA малошумливим підсилювачем, збільшуючи відстань передачі сигналу та уникаючи появи мережевих перешкод.

Високоякісні матеріали

Пристрій виконаний з алюмінієво-магнієвого сплаву. Дно має отвори для вентиляції, що сприяє забезпеченню безперебійної роботи обладнання протягом тривалого часу.

Характеристики

Гарантія 12 місяців
Вага 550 г
Колір White
Виробник Xiaomi

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Wi-Fi роутер Xiaomi Mi WiFi Router 4A White
899 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари