В наявності

Xiaomi Mi Qi Car Wireless Charger 20W (GDS4127GL)

Код: т40151
1 199 ₴
Продавець:
S-DIGIT
4.9 (24 оцінки)
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Xiaomi wireless – технологічний гаджет, який поєднує у собі автомобільний тримач для телефона та високошвидкісний бездротовий зарядний пристрій. Він підтримує швидку зарядку потужністю до 20 Вт, адаптується до розмірів телефона, а також самостійно фіксує і легко звільняє апарат з кріплення. Xiaomi wireless дозволить зі зручністю користуватися телефоном в дорозі й подбає, щоб він був завжди готовий до роботи.

Особливості:

  • Практичний автомобільний тримач
  • Бездротова зарядка з максимальною потужністю 20 Вт
  • Автоматична фіксація та надійне кріплення смартфона
  • Адаптується під будь-яку модель шириною до 81,5 мм
  • Двоступінчаста система охолодження
  • Зарядка без зняття чохла
  • Скляна панель та світлодіодне кільце-індикатор

Миттєве встановлення без всяких зусиль

Продуманий механізм дозволяє зафіксувати смартфон на зарядній платформі практично не дивлячись. Інфрачервоний датчик при наближенні телефона автоматично розсовує затискачі, а потім повертає їх на місце. Тому досить просто піднести апарат до платформи, а все інше зарядка зробить сама. Це дозволить не відволікатися від водіння для встановлення або вилучення смартфона.

Дуже швидка бездротова зарядка

Заряджайте свій телефон по дорозі на роботу або поки стоїте в пробці, щоб завжди бути на зв'язку і економити час. Xiaomi wireless з максимальною вихідною потужністю у 20 Вт набагато швидше відновить заряд акумулятора, ніж стандартний пристрій. Девайс підтримує як 10-ватну зарядку Xiaomi Mix 3, так і 7,5-ватну для iPhone X та інших гаджетів Apple.

Надійне та зручне кріплення

Тримач міцно фіксує смартфон у кріпленні відразу з трьох сторін. Навіть на вибоїстій дорозі або при різкому гальмуванні він залишиться на місці. А регульований кут нахилу дозволяє налаштувати оптимальне положення телефона, щоб чітко бачити екран. Що буде корисним, наприклад, коли ви використовуєте додаток-навігатор і потрібно звірятися з картою в дорозі.

Ефективна система охолодження та захист від перепадів напруги

Xiaomi wireless обладнаний незалежним вентилятором, який може регулювати потужність подачі повітря залежно від температури, і має вбудований металевий кронштейн для посилення охолоджувального ефекту. Пристрій також оснащений і іншими видами захисту від збоїв, включаючи коротке замикання, перенапругу та функцію виявлення сторонніх предметів на зарядній платформі.

Чохол не перешкода

Ефективна відстань передавання енергії у 4 мм дозволяє заряджати смартфон, не знімаючи чохол.

Елегантний дизайн

Зарядна панель Xiaomi wireless покрита цілісним 2,5D-склом, яке доповнене синім світлодіодним кільцем-індикатором. Разом це не лише створює елегантний у своїй простоті образ, а й виконує цілком практичну функцію. Індикатор сигналізує про готовність до роботи і чітко видний навіть вночі.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Xiaomi
Колір Black
Тип зарядного пристрою Автомобільний
Гарантія 12 місяців

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Xiaomi Mi Qi Car Wireless Charger 20W (GDS4127GL)
1 199 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари