В наявності

Зубна електрощітка Xiaomi Oclean X White

Код: т38867
1 699 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Зручний сенсорний екран для контролю чистки ротової порожнини

Oclean X - електрична зубна щітка нового покоління з інтегрованим кольоровим дисплеєм. Розумний функціонал зубної щітки дозволяє відстежувати правильність рухів під час чищення зубів. Крім того, даний функціонал дозволяє простежити, чи ретельно очищені зуби від нальоту, залишків їжі або ви щось пропустили? Завдяки сенсорному екрану, ви можете переглядати відсоток (від 0 до 100%) очищення кожної з 4-х областей ротової порожнини.

Інтелектуальний алгоритм контролю

У фірмовому додатку ротова порожнина буде розділена вже не на 4, а на 8 областей чистки. Ефективність чистки цих областей буде знаходитися під контролем 6-осьового гіроскопу, інтегрованого в зубну щітку, який здатний збирати дані з частотою 1500 разів на хвилину. Зокрема, йому вдається відстежити навіть найдрібніші зміни в русі, допомагаючи визначити правильність чистки тих чи інших областей ротової порожнини, вiн дозволяє визначити «сліпі зони» і результат чистки, а також може запобігти пошкодженню емалі і ясен.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс

Дисплей Oclean X має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який крім відсотка очищення ротової порожнини, відображає поточний час, дані про використання, погоду та багато іншого.

Прогресивний двигун з магнітною підвіскою

Електрична зубна щітка Oclean X оснащена безщітковим двигуном нового покоління з магнітною підвіскою, яка забезпечує високий рівень ефективності при мінімальному зносі. Таким чином, прогресивний двигун, забезпечує високу очищувальну здатність - 40 вібрацій в хвилину, крутний момент 220 гс / см. Термін служби двигуна понад 5000 годин.

 

 

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Xiaomi
Вікова група Для дорослих
Технологія чищення Ультразвукова
Кількість насадок 1
Колір Білий
Технічні характеристики
Тип елемента живлення вбудований акумулятор
Розміри та вага
Вага 99 г

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Зубна електрощітка Xiaomi Oclean X White
1 699 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари