Немає в наявності

Зволожувач повітря Deerma DEM-F301

Код: т43039
549 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Розумне зволоження

Зволожувач повітря Deerma DEM-F301 - це ідеальне рішення для дому та офісу. Завдяки компактним габаритам зволожувачу легко знайти місце на робочому столі або на прикроватній тумбочці. Поворотний отвір для подачі водяної суспензії допоможе направити зволожуючий потік в будь-яку сторону кімнати. Завдяки верхньому наповненню ви зможете легко додати воду в резервуар, зручна форма без виступів і кутів всередині і збільшений діаметр резервуара допоможуть утримувати прилад в ідеальній чистоті.

Керуйте повітряними потоками

Верхня частина зволожувача Deerma DEM-F301 з вивідним отвором вільно обертається в різних напрямках, щоб ви могли вибрати, в який бік потрібно направити потік зволоженого повітря. Так ви зможете швидко зволожити робочу зону і захистити техніку від впливу вологи.

Ефективне і швидке зволоження

Завдяки вдосконаленій системі нагнітання, що складається з турбінного вентилятора і системи повітроводів, створюється потужне розпорошення водяної суспензії. Мікрочастинки води швидко поширюються в усі сторони по кімнаті, зволожуючи домашню атмосферу і створюючи свіжий і здоровий мікроклімат.

Кільцевий індикатор для контролю вологості

Deerma DEM-F301 стежить за рівнем вологості в приміщенні і повідомляє про результати спостереження за допомогою яскравого кільцевого індикатора. При низькій вологості повітря індикатор світиться оранжевим кольором, комфортна вологість відповідає зеленому кольору індикатора, якщо повітря перезволожене, індикатор повідомить про це блакитним кольором.

Вертикальне наповнення

Конструкція Deerma DEM-F301 передбачає вертикальне наповнення резервуара для води. Так ви зможете безпосередньо контролювати кількість води, що додається, і не допустити переливу. Розумна система захисту автоматично відключить прилад, якщо в ньому закінчиться вода.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Deerma
Колір Білий
Тип Ультразвуковий
Основні функції зволоження
Тип керування Сенсорне
Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики
Об'єм резервуара для води 2,5 л
Споживана потужність, Вт 25 Вт
Витрати води 201 - 400 мл/год
Рекомендована площа дії 15 м²
Рівень шуму 36 дБ
Додаткові функції
Код виробника DEM-F301
Додаткові функції регулювання вологості, дисплей, таймер
Індикатор рівня води Зовнішній
Габарити
Вага 1.3 кг
Розміри 200 х 200 х 224 мм

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Зволожувач повітря Deerma DEM-F301
549 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари