Немає в наявності

Зволожувач повітря Deerma DEM-F323

Код: т43040
599 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Комфортна домашня атмосфера

Сухе повітря в приміщенні може бути причиною поганого самопочуття, головного болю і навіть сприяти виникненню респіраторних захворювань. Побутовий зволожувач Deerma DEM-F323 допоможе підтримувати здорову атмосферу в кімнаті. Завдяки збільшеному об'єму резервуара (5 л) прилад може пропрацює цілий день без дозаправки, підтримуючи оптимальний рівень зволоження середовища.

Витончений дизайн. Тиха робота

Зволожувач повітря Deerma DEM-F323 укладений в елегантний корпус з якісного пластику. М'які лінії і форми дозволяють приладу легко інтегруватися в інтер'єр кімнати. Прозорий резервуар допомогає візуально контролювати кількість води. Працюючий зволожувач не завадить вам плідно попрацювати, зосередитися на улюбленому серіалі або відпочити, адже він працює практично безшумно.

Рівномірний розподіл повітряних потоків

Зволожувач Deerma DEM-F323 працює за принципом ультразвукової дисперсії. Вода під впливом ультразвуку розпадається на дрібнодисперсний водяний туман, який рівномірно розподіляється по кімнаті, створюючи зволожену атмосферу. Канал подачі водяної дисперсії розширюється догори, створюється різниця в тиску, яка забезпечує потужну подачу і швидке насичення повітря вологою.

Корисний водяний туман

Спеціальна пластина запобігає виходу зі зволожувача великих крапель води, перетворюючи їх в щільний дрібнодисперсний водяний пил. Найдрібніші крапельки розміром 1-5 мкм не осідають на поверхнях, а потрапляють в атмосферу через 8 отворів, розчиняються в повітрі, насичуючи його вологою.

Ефективна фільтрація

Під час забору повітря проходить через дрібноячеєчний протипиловий фільтр, який затримує пил та інші забруднювачі. Очищене повітря збагачується вологою і надходить назад в кімнату.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Deerma
Колір Сірий
Тип Ультразвуковий
Основні функції зволоження
Тип керування Механічне
Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики
Об'єм резервуара для води 5 л
Споживана потужність, Вт 25 Вт
Витрати води 201 - 400 мл/год
Рекомендована площа дії 30 м²
Рівень шуму 38 дБ
Додаткові функції
Код виробника DEM-F323
Додаткові функції автоматичне виключення при відсутності води, регулятор інтенсивності
Габарити
Вага 1.2 кг
Розміри 285 x 220 x 220 мм

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Зволожувач повітря Deerma DEM-F323
599 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари