Немає в наявності

Зволожувач повітря Deerma DEM-F327W

Код: т43038
1 399 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Розумний зволожувач Deerma

Ця модель ефективно бореться з проблемою пересушеного повітря. Він швидко зволожує повітря в кімнаті площею до 30 м.кв. і утримує вологість на комфортному рівні. Розбиваючи воду в дрібнодисперсний водяний пил, прилад насичує повітря живлющою вологою. Це позитивно позначається не тільки на стані кімнатних рослин, але і на вашому самопочутті. У комфортній здоровій атмосфері приємно і відпочивати, і працювати.

Правильне зволоження

Під впливом ультразвуку вода в зволожувачі Deerma DEM-F327W перетворюється на водяний пил. Ультразвукові хвилі розбивають воду на водяну суспензію з розміром крапельок 1-5 мкм. Такі дрібні частинки легко поширюються по кімнаті, насичуючи повітря вологою, і створюючи в будинку здоровий свіжий мікроклімат. Водяна суспензія здатна проникати в структуру волосся і в верхні шари епідермісу, що допомагає зберегти водний баланс шкіри.

5 літрів на цілий день роботи

При максимальному рівні зволоження 300 мл/год і з максимально заповненим баком для води об'ємом 5 літрів зволожувач Deerma DEM-F327W пропрацює багато годин поспіль без дозаправки. Захист від сухого ходу відключить прилад в разі відсутності води в баці. Завдяки прозорому корпусу одного погляду достатньо, щоб зорієнтуватися, коли в зволожувач потрібно долити воду.

Рівномірне зволоження

Спеціальна пластина зволожувача Deerma DEM-F327W не дозволяє великим краплях потрапляти в атмосферу і розбиває їх у щільну дисперсію. Канал подачі водяної дисперсії розширюється догори і використовує різницю в тиску, щоб створити потік повітря, який рівномірно розподіляє водяний туман по кімнаті і не дозволяє волозі осідати на поверхнях.

Зручне управління

Для зміни інтенсивності зволоження або програмування таймера потрібно лише натиснути на кнопку на корпусі, позначену інтуїтивно зрозумілою піктограмою. Великий інформативний дисплей виводить дані про роботу зволожувача в зручному для розуміння форматі.

Комфортна робота

Попередньо встановіть період роботи Deerma DEM-F327W за допомогою функціонального таймера, і можете займатися своїми справами і не відволікатися на управління зволожувачем.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Deerma
Колір Чорний
Тип Ультразвуковий
Основні функції зволоження
Тип керування Електронне
Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики
Об'єм резервуара для води 5 л
Споживана потужність, Вт 25 Вт
Витрати води 201 - 400 мл/год
Рекомендована площа дії 30 м²
Рівень шуму 40 дБ
Додаткові функції
Код виробника DEM-F327W
Додаткові функції автоматичне виключення при відсутності води, регулятор інтенсивності
Індикатор рівня води Зовнішній
Габарити
Вага 2,1 кг
Розміри 304 х 201 х 201 мм

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Зволожувач повітря Deerma DEM-F327W
1 399 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари