В наявності

Зволожувач повітря Deerma DEM-LD220

Код: т39054
1 699 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Зволожувач повітря Deerma DEM-LD220
Зволожувач повітря Deerma DEM-LD220 представлений в елегантному дизайні. Його тонкий витончений корпус виготовлений з АБС-пластика, який навіть з часом не втрачає свою білизну. Яскравим акцентом в дизайні виступає круглий LCD-дисплей з приємною блакитною підсвіткою, на якому відображається вся інформація про роботу приладу. Завдяки витягнутій формі зволожувач буде мати гарний вигляд як на підлозі, так і на узвишші. Завдяки вдосконаленій системі подачі димки водяна суспензія не осідає на поверхнях, повністю розчиняючись в повітрі і забезпечуючи якісне і ефективне зволоження атмосфери в приміщенні.

Зручне управління
Щоб вибрати оптимальні параметри зволоження повітря, можна скористатися сенсорними кнопками безпосередньо на корпусі зволожувача, або використати зручний пульт дистанційного керування. Всього одне - два натискання, і прилад працює в комфортному для вас режимі.

Два способи дозаправки
Зволожувач має спеціальну конструкцію водяного клапана з боковим отвором, яка дозволяє заливати воду в бак при вертикальному і горизонтальному розташуванні приладу. Заливний канал висувається на 14 см, завдяки цьому ви зможете заливати воду в резервуар навіть в раковині з низьким краном, поклавши прилад на бік.

Ефективне і швидке зволоження
На відміну від більшості зволожувачів, Deerma DEM-LD220 має збільшений отвір шириною 52 мм для подачі водяної суспензії. Ультразвуковий розсіювач розбиває краплі на дрібний водяний пил з розміром частинок 1-5 мкм. Дрібнодисперсні частинки води під тиском потрапляють в кімнату, швидко розсіюються в усі сторони, усуваючи пересушення повітря і створюючи природну комфортну атмосферу в домі.

Багато годин роботи
Резервуар Deerma DEM-LD220 вміщує 4 літри води. Повністю заправлений, зволожувач пропрацює цілий день, не вимагаючи уваги з вашого боку. Зручне віконце збоку допоможе вам з одного погляду визначити кількість води в резервуарі і зрозуміти, чи потребує прилад заправки. Якщо ж бак спорожнів, а ви це пропустили, нічого страшного. Розумна система захисту автоматично відключить пристрій при нестачі води.

Нічне зволоження
Deerma DEM-LD220 подбає про те, щоб ви відпочивали в комфортних умовах. Нічний режим знижує рівень шуму і робить роботу приладу зовсім непомітною. При цьому автоматично підтримується оптимальний рівень зволоження повітря, який сприяє повноцінному здоровому нічному відпочинку.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Deerma
Колір Білий
Тип Ультразвуковий
Основні функції зволоження
Тип керування Сенсорне
Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики
Споживана потужність, Вт 25 Вт
Витрати води 201 - 400 мл/год
Додаткові функції
Код виробника DEM-LD220
Додаткові функції автоматичне виключення при відсутності води, пульт ДК, таймер
Габарити
Вага 1.1 кг
Розміри 540 х 170 х 170 мм

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Зволожувач повітря Deerma DEM-LD220
1 699 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари