Немає в наявності

Зволожувач повітря DeLonghi UHX 17

Код: т40648
2 099 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Зволожувач повітря DeLonghi UHX 17 (UHX17) використовує принцип вилучення теплого пара. Нагрівальний елемент піднімає температуру води до такого рівня, що температура потоку пара, що виходить з пристрою, дорівнює 55-65 ° C.

Варто про це пам'ятати, щоб не травмуватися (з представленими зволожувачами це складно, але ймовірність опіку не виключена). Величезною перевагою виробу є те, що парові частки виходять виключно у вигляді води - без домішок і солей. Тому вам не потрібно відчищати білий наліт з меблів, стін і підлоги. Достатньо лише проводити очистку зволожувача від накипу, коли в цьому буде необхідність.

Ароматизація повітря. Крім функції зволоження прилад також ароматизує повітря. Техніка наповнює приміщення ароматом, який не дратує рецептори, задає правильний настрій, спонукає до затишного і продуктивному проведенню часу.

Індикатор рівня води. Для парових зволожувачів дуже важливо підтримувати рівень води. Випаровування відбувається з продуктивністю 230 мл / год. Щоб бак ні порожнім, відстежуйте рівень обсягу води і своєчасно додавайте її. Так ви убезпечите пристрій від перегріву і передчасного виходу з ладу. Від однієї заливки води зволожувач може пропрацювати до 7 годин.

Захисні механізми. В зволожувачі повітря Delonghi UHX 17 застосований захищений термостат і термоізоляція. Такі механізми допомагають уникнути перегріву внутрішніх частин вироби і захистити вас від зіткнення з гарячими частинами конструкції. Це позитивно позначається на працездатності техніки і спрощує її експлуатацію.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Delonghi
Колір Білий
Тип Паровий
Основні функції ароматизація, зволоження
Тип керування Механічне
Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики
Об'єм резервуара для води 1.6 л
Споживана потужність, Вт 200 Вт
Витрати води 201 - 400 мл/год
Рекомендована площа дії 75 м²
Рівень шуму 35 дБ
Додаткові функції
Код виробника UHX 17
Додаткові функції автоматичне виключення при відсутності води
Індикатор рівня води Зовнішній
Габарити
Вага 1.3 кг
Розміри 310 х 201 х 201 мм

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Зволожувач повітря DeLonghi UHX 17
2 099 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари