В наявності

Зволожувач повітря SmartMi Humidifier (CJXJSQ02ZM)

Код: т41769
2 999 ₴ 2 499 ₴
-16 %
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Підтримка вологості в будь-який сезон
Зволожувач повітря SmartMi Humidifier CJXJSQ02ZM) створений для того, щоб взимку і влітку недостатньо вологе, надмірно пересушене повітря стало таким, як того вимагають норми. Відновивши баланс вологості, ви відразу ж позбудетеся сухості слизових оболонок, знизите прояви алергії і астми, відновіть нормальний сон і підвищите працездатність.

Створено для великої площі
Представлена ​​техніка від Xiaomi працює з середньою продуктивністю близько 240 мл випареної води в годину. При таких показниках цей зволожувач працює на площу до 36 м2, не відчуваючи перевантажень. Його конструкція заснована на двох вентиляторах, які практично безшумно виконують свої робочі обов'язки. Повітря з водяною парою нагнітається за допомогою лопатей, а потім поширюється п'єзоелектричним механізмом, виходячи крізь решітку.

Нейтральне зовнішнє оформлення
Що стосується зовнішності, то тут все зроблено в кращих традиціях виробника: дизайн максимально нейтральний, футуристичний і позбавлений будь-яких додаткових елементів, що відволікають увагу від основного - продуктивності приладу. Білий корпус на невеликих ніжках має згладжені ребра, тому виглядає досить м'яко і неагресивно, що йде на користь загальному затишку кімнати.

Система автоматичного відключення
Резервуар для води вміщає в себе 4000 мл. Бак покритий антибактеріальним шаром, тому повітря в кімнаті буде не тільки зволожене, але і продезінфіковане. Безпека техніки на вищому рівні: якщо всередині немає води або ж кришка бака була відкрита, зволожувач активуватися не буде.

Управління з додатка для смартфона
Управління представленою технікою відбувається за допомогою додатка, встановленого на ваш смартфон. У ньому дуже доступний інтерфейс, який не утруднить вас при програмуванні приладу на продуктивну роботу. Підключення Wi-Fi дозволить віддалено вмикати або вимикати пристрій.

Характеристики

Тип керування Електронне
Гарантія 12 місяців
Вага 4.3 кг
Колір White
Споживана потужність, Вт 35 Вт
Витрати води 201 - 400 мл/год
Розміри 363 х 240 х 240 мм
Основні функції зволоження, очищення
Додаткові функції автоматичне виключення при відсутності води, регулювання вологості, регулятор інтенсивності

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Зволожувач повітря SmartMi Humidifier (CJXJSQ02ZM)
2 999 ₴ 2 499 ₴
-16 %

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари